top of page

Окуляри захисні RILEY STREAM EVO

Легкі та зручні, зі спортивним дизайном ахисні окуляри RILEY STREAM EVO мають сучасну оправу та вентильовані бокові дужки для забезпечення тривалого робочого комфорту. Вони повністю неметалеві, що робить їх ідеальними для зон, вільних від металу, і їх можна носити з регульованою наголовною стрічкою для більш надійної фіксації (купується окремо).
Захисні окуляри STREAM EVO забезпечують надзвичайний комфорт та зручність носіння завдяки різноманітним варіантам лінз, які підходять для різних умов.

KEY FEATURES AND BENEFITS

- Одношарова лінза з полікарбонату
- М'які вентильовані завушники Temp FLEX™ забезпечують комфортну та надійну посадку
- Тонкі дужки підвищують комфорт при носінні з вкладишами
- Бічний захист
- 100% без металу

PRODUCT DESCRIPTION

Легкі та зручні, зі спортивним дизайном ахисні окуляри RILEY STREAM EVO мають сучасну оправу та вентильовані бокові дужки для забезпечення тривалого робочого комфорту. Вони повністю неметалеві, що робить їх ідеальними для зон, вільних від металу, і їх можна носити з регульованою наголовною стрічкою для більш надійної фіксації (купується окремо). Захисні окуляри STREAM EVO забезпечують надзвичайний комфорт та зручність носіння завдяки різноманітним варіантам лінз, які підходять для різних умов. - Спортивні захисні окуляри з одинарною полікарбонатною лінзою для бічного захисту - М'яке, регульоване перенісся - Вентильовані заушники Temp FLEX для комфортного носіння - Тонкі бічні дужки забезпечують відмінну посадку і сумісність з навушниками - Лінзи, придатні для роботи в різних умовах - Захист від низькоенергетичних ударів - Підходять для використання в екстремальних температурах від -5°C до +55°C - Неметалеві для роботи в безметалевих зонах - Покриття TECTON 400 забезпечує захист від подряпин і запотівання з обох боків лінз - Захист від ультрафіолету 400 - Вага: 23 г - Набір аксесуарів Stream Evo, що містить регульоване наголов'я та прокладку, можна придбати окремо

PRODUCT DETAILS

Базова лінза: 9,5 мм Вага: 23 г

STANDARDS

ДСТУ EN 166:2017 EN 166:2001, IDT

FIELDS OF APPLICATION

- Автомобільні дороги та інфраструктура - Автомобільна промисловість - Будівництво - Виробництво - Дім і сад

REQUEST DETAILED PRODUCT INFORMATION OR DOCUMENTS

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page