top of page
Riley_banner_new.png

Бренд Riley, що входить до групи компаній Globus, пропонує вишуканий асортимент високоефективних захисних окулярів, що включає різні захисні окуляри, в тому числі рецептурні захисні корегуючі окуляри.

Продукція бренду Riley виготовлена за винятковими стандартами, щоб захистити очі та зір людей, які працюють в найрізноманітніших умовах. Створені з використанням новітніх технологій безпечних лінз і оправ, інноваційного дизайну та унікальних експлуатаційних характеристик, окуляри Riley підходять для широкого спектру застосувань, забезпечуючи вільні налаштування під кожні потреби, дозволяючи користувачеві відчувати себе впевненим в роботі.

 

Широкий асортимент захисних окулярів Riley є результатом багаторічних досліджень і розробок. Очолюваний командою фахівців, що має багаторічний досвід у виробництві захисних окулярів, бренд пропонує абсолютно новий погляд на безпечний захист очей.

 

У виробництві компанія використовує безпечні та міцні лінзи з полікарбонату, які мають провідні технології покриття лінз, щоб забезпечити ваш захист у будь-якому середовищі.

ТОВАРИ RILEY

bottom of page