top of page

Окуляри захисні RILEY SIVION RX з корегуючим ефектом

Захисні окуляри RILEY SIVION з коригуючим ефектом (з діоптріями) забезпечують підвищений комфорт і бічний захист при тривалому носінні. Дужки окулярів мають функцію антиковзання та вироблені за технологією ін'єкційного наповнення.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Міцні лінзи з полікарбонату
- Найвищий оптичний клас 1
- 100% захист від шкідливих ультрафіолетових променів сонця
- У 10 разів більш стійкі до ударів та подряпин, ніж пластикові або скляні лінзи

ОПИС ПРОДУКТУ

Захисні окуляри з коригуючим ефектом (з діоптріями) RILEY SIVION. Завдяки захисним окулярам з ефектом, що коригує зір, користувачі мають можливість замовити окуляри за своїм індивідуальним рецептом. Такі окуляри захищають не тільки від виробничих ризиків, а й дозволяють носити лінзи за рецептом без необхідності надягати додаткові захисні окуляри поверх. Міцні лінзи з полікарбонату у стандартній комплектації: - Найвищий оптичний клас 1 - 100% захист від шкідливих ультрафіолетових променів сонця - У 10 разів більш стійкі до ударів та подряпин, ніж пластикові або скляні лінзи (EN166 - клас F)

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Глибоке прилягання бічного захисту - Завушники виготовлені за технологією з ко-ін'єкційного наповнення - Бічні дужки з аеродинамічними прорізами - Гнучкі завушники з TPE забезпечують додаткове зчеплення та комфорт - Поставляються з мішечком для зберігання з мікрофібри - Вага: 30 г

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN 166:2017 EN 166:2001, IDT

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Автомобільні дороги та інфраструктура - Автомобільна промисловість - Будівництво - Виробництво - Дім і сад

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page