top of page

MARTOR SECUMAX 150

SECUMAX 150 справляється відразу з кількома завданнями. Найвища безпека: приховане розташування леза не допустить травмування та порізів користувача або товару. Найвища універсальність: з його допомогою можна різати, скоблити і робити насічки, обходячись одним ножем. Найвищий комфорт: SECUMAX 150 має ергономічну форму і важить лише 24 г.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Головка леза «3 в 1»
- Приховане розташування леза
- Ергономічність
- Зручні напрямні

ОПИС ПРОДУКТУ

SECUMAX 150 справляється відразу з кількома завданнями. Найвища безпека: приховане розташування леза не допустить травмування та порізів користувача або товару. Найвища універсальність: з його допомогою можна різати, скоблити і робити насічки, обходячись одним ножем. Найвищий комфорт: SECUMAX 150 має ергономічну форму і важить лише 24 г. - Головка леза «3 в 1»: за допомогою безпечного ножа SECUMAX 150 ви зможете не тільки розрізати, а й надрізати липку стрічку та зішкрібати залишки з гладкої поверхні. - Приховане розташування леза: безпечний ніж не має виступаючого гострого леза. При цьому головка для леза настільки тонка, а обидві ріжучі кромки настільки великі, що цим інструментом можна надійно відкривати коробки з двошарового картону та багато іншого. - Зручні напрямні: ECUMAX 150 має спеціальні напрямні спереду на корпусі рукоятки. Вони спрощують різання по діагоналі та сприяють просуванню інструменту. - Без зміни леза: SECUMAX 150 - одноразовий ніж. Це виключає можливість порізу під час заміни леза або його втрати під час роботи. - Ергономічна форма: SECUMAX 150 підходить для будь-якої руки (правої/лівої). Має легкий вигин зовнішніх форм та антиковзаючу структуру поверхні.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 150001 Одиниця упаковки: 10 у коробці (без упаковки) Розмір (Д x Ш x В): 148 x 11 x 37.2 мм Вага продукту: 24,4 г Глибина різу: 6,2 мм Основний матеріал: склопластик Матеріал леза: сталь

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- двошаровий картон - стрейч-плівка - клейка стрічка - пластикова стрічка - плівкове та паперове полотно - мотузка - войлок - етикетка

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page