top of page

MARTOR SECUMAX 150 MDP

SECUMAX 150 MDP справляється одразу з кількома завданнями. Найвища безпека: приховане розташування леза забезпечує безпеку користувача та товару. Найвища універсальність: з його допомогою можна різати, скоблити та робити насічки. Виготовлений з металодетектованого пластику спеціально для галузей з підвищеними вимогами до безпеки.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Металодетекторний
- Безпечне приховане лезо - максимальний ступінь безпеки
- Нержавіюче лезо
- Ергономічний дизайн
- Головка для леза "3 в 1"

ОПИС ПРОДУКТУ

SECUMAX 150 MDP справляється одразу з кількома завданнями. Найвища безпека: приховане розташування леза забезпечує безпеку користувача та товару. Найвища універсальність: з його допомогою можна різати, скоблити та робити насічки. Виготовлений з металодетектованого пластику спеціально для галузей з підвищеними вимогами до безпеки. - Металодетекторний: У галузях з особливими вимогами до безпеки ваш незамінний помічник - SECUMAX 150 MDP. Ваші детектори спрацюють негайно, щойно цей одноразовий ніж або його частини випадково потраплять до робочої зони. - Нержавіюче лезо: Укомплектований лезом із неіржавкої сталі - ідеальне рішення для складних умов роботи. Крім того, ви завжди зможете помити його у воді, не думаючи про наслідки. - Головка для леза "3 в 1" За допомогою SECUMAX 150 MDP ви зможете не тільки розрізати, а й надрізати липку стрічку та зішкрібати залишки з гладкої поверхні. - Приховане розташування леза: Безпечний ніж не має виступаючого гострого леза. Лезо надійно захищене, тому воно не може завдати шкоди ні вам під час відкриття упаковки, ні запакованому товару. - Ергономічна форма: SECUMAX 150 MDP підійде для правої та лівої руки - і навіть якщо ви працюєте в захисних рукавичках. Крім того, поверхня, яка стикається з пальцями і долонею приємна і зручна для надійного захоплення ножа.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 150007 Одиниця упаковки: 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) Розмір (Д x Ш x В): 148 x 11 x 37.2 мм Вага продукту: 31,2 г Глибина різу: 6,2 мм Основний матеріал: Металодетектований пластик Матеріал леза: сталь Для правші та лівші

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- картон одношаровий - стрейч-плівка - клейка стрічка - пластикова стрічка - плівкове та паперове полотно - войлок

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page