top of page

MARTOR SECUMAX EASYSAFE

SECUMAX EASYSAFE має безліч переваг. Ніс цього ріжучого інструменту легко встромляється в мішки або запаяні в плівку піддони, спрощуючи розпакування товару. Вбудована притискна скоба полегшує різання тонких плівок і паперового полотна, навіть якщо потрібно розрізати тільки окремі шари.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Найвища безпека
- Безпечна заміна леза
- Висока зносостійкість
- Ергономічність
- Лезо 4-кратного використання
- Глибина різа 7 мм
- Для правої або лівої руки
- Петля для кріплення

ОПИС ПРОДУКТУ

SECUMAX EASYSAFE має безліч переваг. Ніс цього ріжучого інструменту легко встромляється в мішки або запаяні в плівку піддони, спрощуючи розпакування товару. Вбудована притискна скоба полегшує різання тонких плівок і паперового полотна, навіть якщо потрібно розрізати тільки окремі шари. Шкіра, ремені, обв'язка пластиковою стрічкою також не становитимуть проблеми для прихованого леза. - Захист людини і товару: приховане розташування леза надійно захищає вас і ваш товар. - Ергономічна рукоятка: ваш ріжучий інструмент весь час у роботі? Тоді дуже важливо, щоб ваша рука не втомлювалася і ніж було зручно тримати. Про це подбає ергономічна рукоятка. - Лезо, що замикається: для блокувального гвинта є спеціальний ключ такої ж форми для відкривання та замикання. Лезо може змінювати тільки той, у кого є цей ключ. Без цього не обійтися на будь-якому виробництві, де потрібна обережність. - Для клейкої стрічки: навіщо зверху на корпусі вбудована металева пластинка? Спробуйте. Просто встановіть на клейку стрічку картонної коробки, встроміть і одним рухом все розріжте. - Лезо 4-кратного використання: таке лезо прослужить довше завдяки двом загостреним кромкам і чотирьом гострим краям. Повертаючи і перевертаючи його, термін служби збільшується вчетверо, і щоразу лезо буде різати як нове.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 121001.02 Одиниця упаковки: 1 в отдельной коробке (10 ножи в картонной упаковочной коробке) Розмір (Д x Ш x В): 207 x 10 x 66 мм Вага продукту: 66,3 г Глибина різу: 6,6 мм Основний матеріал: склопластик Матеріал леза: сталь

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- одношаровий картон - пластикова стрічка - плівкове та паперове полотно - клейка стрічка - мотузка - шкіра

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page