top of page

MARTOR SECUMAX MOBILEX

SECUMAX MOBILEX - єдиний безпечний ніж із прихованим розташуванням леза та регульованою глибиною різу. Вбудований регулятор глибини різу дає змогу плавно збільшувати або зменшувати доступну частину леза залежно від матеріалу та вимог у діапазоні від 2 до 10 мм.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Найвища безпека
- Безпечна заміна леза
- Ергономічність
- Лезо 4-кратного використання
- Регульована глибина різа (2-10 мм)
- Для правої або лівої руки

ОПИС ПРОДУКТУ

SECUMAX MOBILEX - єдиний безпечний ніж із прихованим розташуванням леза та регульованою глибиною різу. Вбудований регулятор глибини різу дає змогу плавно збільшувати або зменшувати доступну частину леза залежно від матеріалу та вимог у діапазоні від 2 до 10 мм. - Легкий у всіх відношеннях: маленький, легкий, ергономічний. Уже тільки це робить SECUMAX MOBILEX цінним "партнером". Крім того, незначний опір полегшує різання. - Без інструменту: просто перемістіть великим пальцем пристрій для зміни леза вгору і лезо можна буде замінити. Структурна поверхня пристрою для зміни леза забезпечить поліпшений хват. - Десять варіантів глибини різу: що незвичайного в SECUMAX MOBILEX? Це, без сумніву, універсальний ніж, в якому можна регулювати глибину різу і область доступу до леза залежно від товщини і структури матеріалу. - Для правої та лівої руки: SECUMAX MOBILEX підійде для будь-якої руки. Закруглене руків'я з високоякісного пластику однаково придатне для шульг і правшів.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 45137.00 Одиниця упаковки: 1 на плоскій картонній упаковці для магазинів самообслуговування (5 ножів у картонній пакувальній коробці) Розмір (Д x Ш x В): 114 x 15.5 x 59 мм Вага продукту: 47,5 г Глибина різу: 10,2 мм Основний матеріал: пластик Матеріал леза: сталь

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- стрейч-плівка - плівкове та паперове полотно - пінопласт - текстиль - каширована фольга - ламінована плівка

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page