top of page

MARTOR SECUMAX OPTICUT /437/

Вам потрібен ніж для плівки і пінопласту, який без зусиль буде розрізати навіть дуже тверді і міцні плівки? У цьому випадку SECUMAX OPTICUT 437 - оптимальне рішення. Завдяки металевій ковзній лапці з тефлоновим покриттям він має високу зносостійкість та відрізняється особливо плавним ходом поверхнею матеріалу, що розрізається. Дуже добре підходить для різання з натиском.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Чистий розріз
- Підвищена міцність
- Ергономічність
- Лезо 4-кратного користування
- Проста заміна леза

ОПИС ПРОДУКТУ

Вам потрібен ніж для плівки і пінопласту, який без зусиль буде розрізати навіть дуже тверді і міцні плівки? У цьому випадку SECUMAX OPTICUT 437 - оптимальне рішення. Завдяки металевій ковзній лапці з тефлоновим покриттям він має високу зносостійкість та відрізняється особливо плавним ходом поверхнею матеріалу, що розрізається. Дуже добре підходить для різання з натиском. - Ергономічність: твердий захват рукоятки. Для великого пальця передбачена спеціальна увігнутість спереду на корпусі. Ковзне різання з найвищим рівнем зручності. - Чистий розріз: вбудована притискна скоба не допустить скупчення матеріалу під лезом, будь то плівка або пінопласт. При цьому скоба забезпечує безпечну відстань до руки. - Підвищена міцність: металева лапка з тефлоновим покриттям, що ковзає забезпечує легке та комфортне утримання ріжучого інструменту. При цьому конструкція рукоятки і кріплення до неї ніжки виконані таким чином, що цей інструмент прослужить вам довго. - Проста заміна леза: натиснувши за допомогою важеля на кнопку для заміни леза, можна витягнути з руків'я ковзну лапку з вбудованим лезом. Тепер замініть, знову натисніть на кнопку, засуньте назад лапку і готово! - Лезо 4-кратного користування: можливість 4 рази перевернути лезо ріжучою стороною та вчетверо збільшивши термін служби.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 437.02 Одиниця упаковки: 1 в окремій коробці (5 ножів у картонній пакувальній коробці) Розмір (Д x Ш x В): 112 x 19 x 84.5 мм Вага продукту: 74 г Глибина різу: 7,3 мм Основний матеріал: пластик Матеріал леза: сталь

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- одношаровий картон - стрейч-плівка - пластикова стрічка - плівкове та паперове полотно - каширована фольга - ламінована плівка - пінопласт - текстиль

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page