top of page

MARTOR SECUNORM 175

SECUNORM 175 є універсальним ріжучим інструментом, який впорається не тільки з картонними коробками, а й з мішками, плівкою або пакувальними стрічками. Його унікальною рисою є продумана і максимально спрощена процедура зміни лез. Додатковими перевагами є ергономічна рукоятка, рифлена з двох боків шиберна засувка та оригінальний дизайн.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Автоматичне втягування леза для високого рівня безпеки
- Ергономічна ручка
- Кнопка заміни леза
- Ребристий слайдер для кращого зчеплення
- Для роботи правою або лівою рукою
- 4-разове використання леза для більшої довговічності

ОПИС ПРОДУКТУ

SECUNORM 175 є універсальним ріжучим інструментом, який впорається не тільки з картонними коробками, а й з мішками, плівкою або пакувальними стрічками. Його унікальною рисою є продумана і максимально спрощена процедура зміни лез. Додатковими перевагами є ергономічна рукоятка, рифлена з двох боків шиберна засувка та оригінальний дизайн. Рукоятка має зручну форму і приємний закруглений край. Рубчики на засувці покращують хватку. Заміна леза ще більш оптимізована: для того щоб відкрити корпус, потрібно просто натиснути на спеціальну кнопку. Засувка автоматично розкриється і лезо можна буде замінити. SECUNORM 175 практичний і зручний у всіх відношеннях. Навіть незалежно від того, якою рукою ви користуєтеся: правою чи лівою. Він підходить для обох завдяки двосторонній шиберній засувці. Ніж має невеликі розміри, тому поміститься в будь-якій кишені. Щоб інструмент був завжди під рукою, можна протягнути стрічку в петлю і закріпити, наприклад, у себе на зап'ясті. Лезо 4-кратного користування прослужить довше завдяки двом загостреним кромкам і чотирьом гострим краям. Повертаючи і перевертаючи його, термін служби збільшується вчетверо, і щоразу лезо буде різати як нове.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

-Виробник : MARTOR (Німеччина) -Номер для замовлення : 175001.02 -Одиниця упаковки : 1 в окремій коробці (20 ножів у картонній пакувальній коробці) -Розмір (Д x Ш x В): 109.5 x 13.5 x 34 мм -Вага продукту: 31 г -Глибина різу: 10 мм -Основний матеріал: стеклопластик -Лезо: сталь

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- двошаровий картон - плівкове та паперове полотно - стрейч-плівка - клейка стрічка - пластикова стрічка - мотузка

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page