top of page

MARTOR SECUNORM 185 /18500410/

Ефективний та компактний ніж з керамічним лезом. Зручна та міцна модель SECUNORM 185004 має рукоятку з нержавіючої сталі, велику шиберну засувку та зручну систему заміни леза. Додаткові переваги: гостре, стальне лезо та механізм автоматичного засунення леза.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Кнопка заміни леза
- Ергономічна ручка
- Двосторонній слайдер з канавками для
- Стальне лезо з 4-ма ріжучими кромками кращої фіксації
- Автоматичне втягування леза
- Для правої або лівої руки

ОПИС ПРОДУКТУ

Ефективний та компактний ніж з керамічним лезом. Зручна та міцна модель SECUNORM 185004 має рукоятку з нержавіючої сталі, велику шиберну засувку та зручну систему заміни леза. Додаткові переваги: гостре, стальне лезо та механізм автоматичного засунення леза. - Рукоятка SECUNORM 185 виготовлена з нержавіючої сталі і призначена для інтенсивної роботи протягом довгого терміну служби. Легка рукоятка ергономічної форми зручно лежить у руці. - Двостороння шиберна засувка однаково підходить для роботи правою і лівою рукою. Велика контактна поверхня дає змогу працювати в рукавичках. - Для заміни леза просто утримуйте кнопку натиснутою та висуньте шиберну засувку вперед. - SECUNORM 185 оснащений невеликою петлею для протягування стрічки. Так ви зможете надійно закріпити свій ріжучий інструмент та завжди мати його під рукою.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

-Виробник : MARTOR (Німеччина) -Номер для замовлення : 18500410.02 -Одиниця упаковки : 1 в окремій коробці (20 ножів у картонній пакувальній коробці) -Розмір (Д x Ш x В): 102 x 26 x 7.2 мм -Вага продукту: 32 г -Глибина різу: 9 мм -Основний матеріал: нержавіюча сталь -Лезо: сталь

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- двошаровий картон - стрейч-плівка - клейка стрічка - пластикова стрічка - плівкове та паперове полотно - мотузка - текстиль

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page