top of page

MARTOR SECUNORM 380

ECUNORM 380 - довге і водночас безпечне лезо. Лезо висувається більш ніж на 4 см і автоматично засувається. Завдяки спеціальному лезу з хвилястою заточкою ніж з легкістю розрізає полістирол і пінопласт.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Автоматичне втягування леза для високого рівня безпеки
- Ергономічна ручка для більшої ефективності
- Кнопка для заміни леза
- Запобіжний замок для блокування та розблокування
- Довге стійке лезо для спеціальних цілей, наприклад, для розпилювання
- Глибина різання 73 мм

ОПИС ПРОДУКТУ

ECUNORM 380 - довге і водночас безпечне лезо. Лезо висувається більш ніж на 4 см і автоматично засувається. Завдяки спеціальному лезу з хвилястою заточкою ніж з легкістю розрізає полістирол і пінопласт. Лезо SECUNORM 380 висувається більш ніж на 7,8 см. Хвиляста заточка леза дає змогу професійно розрізати 380 картон завтовшки до чотирьох шарів, будівельну піну, пінопласт і навіть панелі з пінополістиролу. На кінці рукоятки є практична кнопка для заміни леза, яку просто потрібно натиснути. Потім можна витягнути тримач із лезом та замінити його. Чим зручніша рукоятка, тим легше різання. Тому SECUNORM 380 приваблює своєю ергономічною формою, приємним м'яким покриттям та рубчиками на засувці. Модель відмінно підійде для роботи правою або лівою рукою. Просто поверніть лезо на 180° залежно від того, якою рукою ви користуєтеся. На краю SECUNORM 380 передбачена зручна петля для кріплення.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

-Виробник : MARTOR (Німеччина) -Номер для замовлення : 380005.02 -Одиниця упаковки : 1 в окремій коробці (10 шт. у картонній пакувальній коробці) -Розмір (Д x Ш x В): 170.5 x 20 x 34 мм -Вага продукту: 79 г -Глибина різу: 73 мм -Основний матеріал: склопластик -Лезо: сталь

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- чотиришаровий картон - плівкове та паперове полотно - стрейч-плівка - пінопласт - клейка стрічка - пластикова стрічка - каширована фольга - ламінована плівка - ПВХ - текстиль - войлок

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page