top of page

MARTOR SECUNORM 500 /50000910/

Сучасний дизайн алюмінієвої рукоятки забезпечує підвищений комфорт та зручність при роботі з ножем SECUNORM 500. Має двосторонню шиберну засувку, заокруглене гачкоподібне лезо та простий і безпечний механізм його заміни. автоматичне засунення леза під час різання надійно захищає користувача від травм.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Автоматичне втягування леза для високого рівня безпеки
- Ергономічна ручка для більшої ефективності
- Кнопка для безпечної та легкої заміни леза
- Стійкий до стирання алюміній для максимальної продуктивності
- Двосторонній слайдер
- Лезо з 2-ма ріжучими кромками для подвійного терміну використання

ОПИС ПРОДУКТУ

Сучасний дизайн алюмінієвої рукоятки забезпечує підвищений комфорт та зручність при роботі з ножем SECUNORM 500. Має двосторонню шиберну засувку, заокруглене гачкоподібне лезо та простий і безпечний механізм його заміни. автоматичне засунення леза під час різання надійно захищає користувача від травм. - Ергономіка та дизайн: Форма руків’я та закругленій край корпусу дозволяє ідеально лягати в руку. Має протиковзке покриття Soft-Grip на засувці. - Висока міцність: Міцна алюмінієва ручка спеціально розроблена для частого використання ножа і великих навантажень. Оснащений керамічним лезом, яке має більш довгостроковий термін служби. - Двостороння шиберна засувка: Ніж SECUNORM 500 підходить для роботи правою або лівою рукою. - Заміна леза без застосування інструментів: у моделі SECUNORM 500 є кнопка заміни леза, яка інтуїтивно зрозуміла у використанні. Достатньо одного натискання, і касета з лезом безпечно виймається. Щойно ви піднімете кришку леза, воно залишиться у встановленому положенні. Лезо розміщується вільно і може бути вийнято з тупого боку.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

-Виробник : MARTOR (Німеччина) -Номер для замовлення : 50000910.02 -Одиниця упаковки : 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) -Розмір (Д x Ш x В): 143 x 16 x 36 мм -Вага продукту: 72,5 г -Глибина різу: 7 мм -Основний матеріал: алюміній -Лезо: сталь/гачкоподібне лезо

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- двошаровий картон - плівкове та паперове полотно - стрейч-плівка - пластикова стрічка - клейка стрічка - мотузка - текстиль - войлок - ПВХ

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page