top of page

MARTOR SECUNORM 525 /52500110/

Дизайн безпечного ножа SECUNORM 525 вирізняється прямими лініями. Міцна й ергономічна алюмінієва ручка надійно та зручно лежить у руці. Має заокруглене трапецієподібне лезо, яке під час різання добре видно, що дає змогу різати дуже точно. При цьому автоматичне засунення леза надійно захищає від травм під час різання.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Високоякісна та ергономічна ручка для комфортної роботи
- Надійна техніка безпеки для захисту від нещасних випадків під час різання
- Проста заміна леза без інструментів Автоматичне втягування леза для високого рівня безпеки
- Стійкий до стирання алюміній
- Лезо з 2-ма ріжучими кромками для подвійного терміну використання

ОПИС ПРОДУКТУ

Дизайн безпечного ножа SECUNORM 525 вирізняється прямими лініями. Міцна й ергономічна алюмінієва ручка надійно та зручно лежить у руці. Має заокруглене трапецієподібне лезо, яке під час різання добре видно, що дає змогу різати дуже точно. При цьому автоматичне засунення леза надійно захищає від травм під час різання. Модель має вдосконалену засувку та велику рифлену поверхню. Це ідеальні умови для активної та комфортної роботи - навіть у рукавичках. За допомогою кнопки для заміни леза зручно витягується внутрішній механізм, що дає змогу дістатися до леза і перевернути або замінити його. Кришку леза можна підняти і зафіксувати в цьому положенні. Велика глибина різу - дуже корисна якість при різанні товстого картону, рулонів, гуми та багатьох інших матеріалів. Однак SECUNORM 525 вирізняється не тільки універсальністю - він придатний також для дуже інтенсивного використання. SECUNORM 525 має зручну петлю для надійного кріплення. Його завжди і скрізь можна носити з собою.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

-Виробник : MARTOR (Німеччина) -Номер для замовлення : 52500110.02 -Одиниця упаковки : 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) -Розмір (Д x Ш x В): 143 x 17 x 31 мм -Вага продукту: 81 г -Глибина різу: 18 мм -Основний матеріал: алюміній -Лезо: сталь/заокруглене трапецієподібне лезо

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- тришаровий картон - плівкове та паперове полотно - стрейч-плівка - клейка стрічка - пластикова стрічка - пінопласт - ПВХ - текстиль - гума - войлок - мотузка

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page