top of page

MARTOR SECUNORM 540 /54000410/

SECUNORM 540 з глибиною різу до 36 мм. Цей потужний безпечний ніж MARTOR особливо гарний для різання пінопласту, стиропору, паперового полотна і мішків. При всіх спеціальних якостях міцна і ергономічна алюмінієва ручка підійде для будь-якої руки (правої або лівої). Автоматичне засунення леза забезпечує надійний захист від травм під час різання.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Автоматичне втягування леза для високого рівня безпеки
- Ергономічна ручка для більшої ефективності
- Кнопка заміни леза
- Стійкий до стирання алюміній для максимальної продуктивності
- Повзунок для звільнення леза
- Довге стабільне лезо з дуже великою глибиною різання

ОПИС ПРОДУКТУ

SECUNORM 540 з глибиною різу до 36 мм. Цей потужний безпечний ніж MARTOR особливо гарний для різання пінопласту, стиропору, паперового полотна і мішків. При всіх спеціальних якостях міцна і ергономічна алюмінієва ручка підійде для будь-якої руки (правої або лівої). Автоматичне засунення леза забезпечує надійний захист від травм під час різання. Алюмінієва ручка та пластмасова вставка з рефленою поверхнею забезпечують легке та комфортне утримання ножа під час роботи навіть у рукавичках. Кнопка для зміни леза дає змогу зручно витягувати внутрішній механізм і таким чином дістатися до леза, яке додатково утримується магнітом. Кришку леза можна підняти і зафіксувати в цьому положенні. Ніж MARTOR SECUNORM 540 з дуже великою глибиною різу ідеально підходить для різання матеріалів великої товщини, таких як пінопласт, але також і для різання паперового полотна. При цьому високоякісне лезо вирізняється високою міцністю і практично не ламається. SECUNORM 540 має зручну петлю для надійного кріплення. Його завжди і скрізь можна носити з собою.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

-Виробник : MARTOR (Німеччина) -Номер для замовлення : 54000410.02 -Одиниця упаковки : 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) -Розмір (Д x Ш x В): 143 x 17 x 31 мм -Вага продукту: 79 г -Глибина різу: 36 мм -Основний матеріал: алюміній -Лезо: сталь

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- тришаровий картон - плівкове та паперове полотно - стрейч-плівка - клейка стрічка - пластикова стрічка - ПВХ - пінопласт - мотузка - войлок - текстиль

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page