top of page

MARTOR SECUNORM HANDY /445/

Компактний безпечний ніж SECUNORM HANDY. Цей інструмент "з характером", а також з усіма якостями, які потрібні в роботі. Справляється практично з будь-яким матеріалом, навіть за дуже частого різання.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Автоматичне втягування леза для високого ступеня безпеки
- Двосторонній слайдер з канавками для кращої фіксації
- Ергономічна ручка для більшої ефективності
- Висувна пластикова вставка для заміни леза
- Стійке до стирання руків'я для максимальної продуктивності
- Лезо з 4-ма ріжучими кромками

ОПИС ПРОДУКТУ

Компактний безпечний ніж SECUNORM HANDY. Цей інструмент "з характером", а також з усіма якостями, які потрібні в роботі. Справляється практично з будь-яким матеріалом, навіть за дуже частого різання. Підходить для роботи правою або лівою рукою. Засувка встановлена з обох боків, завдяки цьому з інструментом може працювати будь-якою рукою. Пластикова вставка з лезом знаходиться в пофарбованій металевій рукоятці. Це забезпечує додаткову міцність. SECUNORM HANDY поміститься в будь-якій кишені, коли не використовується. А під час різання порадує своєю легкістю, зручністю і надійним утримуванням рифленої засувки. Змінити леза настільки просто, що не потрібні ніякі інструменти або інструкції: витягніть пластикову вставку ззаду з корпусу рукоятки, поверніть або замініть його. Лезо 4-кратного користування: таке лезо прослужить довше завдяки двом загостреним кромкам і чотирьом гострим краям. Повертаючи і перевертаючи його, термін служби збільшується вчетверо, і щоразу лезо буде різати як нове.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

-Виробник : MARTOR (Німеччина) -Номер для замовлення : 445.02 -Одиниця упаковки : 1 в окремій коробці (20 ножів у картонній пакувальній коробці) -Розмір (Д x Ш x В): 100 x 7.8 x 25.5 мм -Вага продукту: 35 г -Глибина різу: 8,5 мм -Основний матеріал: пластик -Лезо: сталь

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- двошаровий картон - плівкове та паперове полотно - стрейч-плівка - клейка стрічка - пластикова стрічка - текстиль

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page