top of page

MARTOR SECUNORM MIZAR /1250019/

SECUNORM MIZAR /1250019/ – зручний, високоякісний важільний ніж. Замість шиберної засувки він оснащений курком з легким ходом для висування леза. Має стальне трапецієподібне лезо. Цей ніж вирізняється особливою універсальністю та ефективністю в застосуванні: він підходить для розрізання всіх поширених матеріалів і для різноманітних видів різання. Рукоятка щонайменше на 50 % складається з переробленого пластику.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Автоматичне втягування леза для високого ступеня безпеки
- Ергономічна ручка для більшої ефективності
- Перероблений пластик (щонайменше 50 %)
- Активатор 3-в-1для блокування, розблокування та заміни леза
- Плавний, легкий у натисканні важіль для вивільнення леза
- Лезо з 2-ма ріжучими кромками для подвійного терміну використання

ОПИС ПРОДУКТУ

SECUNORM MIZAR /1250019/ – зручний, високоякісний важільний ніж. Замість шиберної засувки він оснащений курком з легким ходом для висування леза. Має стальне трапецієподібне лезо. Цей ніж вирізняється особливою універсальністю та ефективністю в застосуванні: він підходить для розрізання всіх поширених матеріалів і для різноманітних видів різання. Рукоятка щонайменше на 50 % складається з переробленого пластику. SECUNORM MIZAR підходить для роботи правою або лівою рукою. Виготовлений з посиленого скловолокном, переробленого пластику високої якості. Підходить для можливого подальшого перероблення. Для зміни лез не потрібен інструмент. Відтягніть блокування назад до упору, витягніть важіль, замініть лезо, поверніть важіль на місце - можна продовжувати роботу! SECUNORM MIZAR має унікальне блокування. Воно дає змогу не тільки блокувати і розблокувати ріжучий інструмент. З його допомогою можна просто і безпечно міняти леза. Перед тим, як міняти лезо, його можна один раз перевернути. Це подвоює його термін служби та економить ваші зусилля.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

-Виробник : MARTOR (Німеччина) -Номер для замовлення : 125001.02 -Одиниця упаковки : 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) -Розмір (Д x Ш x В): 139 x 15.6 x 50.5 мм -Вага продукту: 59 г -Глибина різу: 15 мм -Основний матеріал: перероблений пластик, армований скловолокном -Лезо: стальне трапецієподібне лезо

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- тришаровий картон - стрейч-плівка - клейка стрічка - пластикова стрічка - плівкове та паперове полотно - мотузка - текстиль

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page