top of page

MARTOR SECUNORM SMARTCUT MDP

Ніж MARTOR SECUNORM SMARTCUT - це "розумний" ніж. Має легку і компактну форму. Здатний різати практично будь-який матеріал. Оснащений механізмом автоматичного засунення леза. Для роботи правою або лівою рукою. Його рукоятка зроблена з металодетектованого пластику, а лезо - з нержавіючої сталі.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Рукоятка зроблена з металодетектованого пластику
- Автоматичне втягування леза для високого ступеня безпеки
- Легка, ергономічна ручка для більшої ефективності
- Закруглений кінець ручки для захисту долонь
- Двосторонній слайдер з канавками для кращої фіксації

ОПИС ПРОДУКТУ

Ніж MARTOR SECUNORM SMARTCUT MDP - це "розумний" ніж. Має легку і компактну форму. Здатний різати практично будь-який матеріал. Оснащений механізмом автоматичного засунення леза. Для роботи правою або лівою рукою. Його рукоятка зроблена з металодетектованого пластику, а лезо - з нержавіючої сталі. SECUNORM SMARTCUT - це одноразовий ніж. Він просто невагомий - всього 17 г. У тому числі завдяки цьому з ним працюється швидко й ефективно, а рука не втомлюються. Ніж не просто має зручний вигляд, його маленьке заокруглене руків'я дійсно зручно лягає в руку. Щоб уникнути зісковзування великого пальця, шиберна засувка забезпечена борозенками. Рукоятка зроблена з металодетектованого пластику, а лезо - з нержавіючої сталі. Має петлю для кріплення.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

-Виробник : MARTOR (Німеччина) -Номер для замовлення : 110700.02 -Одиниця упаковки : 1 в окремій коробці (20 ножів у картонній пакувальній коробці) -Розмір (Д x Ш x В): 110 x 12.5 x 25 мм -Вага продукту: 23,5 г -Глибина різу: 11,6 мм -Основний матеріал: металодетектований пластик -Лезо: нержавіюча сталь

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- двошаровий картон - плівкове та паперове полотно - стрейч-плівка - клейка стрічка - мотузка

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page