top of page

MARTOR SECUPRO 625 /625098/

SECUPRO 625 - це одна з найкращих моделей ергономічних важільних ножів MARTOR. Саме такою має бути якість преміум-класу! Усе, що потрібно професіоналам, в одній моделі: руків'я з алюмінію, курок з легким ходом для висування леза, велика глибина різу в поєднанні з повністю автоматичним засуненням леза, зручний механізм заміни леза. А найголовніше - це абсолютна впевненість у тому, що ви тримаєте в руках інструмент найвищої якості.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Довга рукоятка
- Довге лезо
- Довгий термін служби
- З гачкоподібним лезом
- Спеціальні сфери застосування
- Лезо 2-разового використання

ОПИС ПРОДУКТУ

SECUPRO 625 - це одна з найкращих моделей ергономічних важільних ножів MARTOR. Саме такою має бути якість преміум-класу! Усе, що потрібно професіоналам, в одній моделі: руків'я з алюмінію, курок з легким ходом для висування леза, велика глибина різу в поєднанні з повністю автоматичним засуненням леза, зручний механізм заміни леза. А найголовніше - це абсолютна впевненість у тому, що ви тримаєте в руках інструмент найвищої якості. - Ергономічність: SECUPRO 625 - один із перших ріжучих інструментів, що оптимально підходять для інтенсивного користування. Легкий важіль із плавним ходом, заокруглене руків'я, покриття Soft-Grip на тильному боці ножа. - Міцний і збалансований: рукоятка виготовлена з високоякісного алюмінію. Міцна конструкція поєднується з оптимальним розподілом ваги. Внаслідок цього користувач не відчуває втоми, а інструмент не "розбовтується". Навіть якщо доводиться докладати великих зусиль для різання. - Спеціальні сфери застосування: гачкоподібне лезо чудово підходить для розрізання всіляких підлогових покриттів і багато чого іншого. Для зміни леза потрібно всього кілька рухів - висунути лезо вперед і витягти його, піднявши змінну головку і натиснувши на важіль. - Лезо 2-разового використання: перш ніж замінити лезо, ви можете один раз обернути його навколо своєї осі. Це подвоює час використання леза - і зменшує енерговитрати. Тому що ваш продукт знову ріже, як новий. - Безпека в усьому: у передній частині рукоятки розташований надійний механізм засунення леза, а далі за ним - блокування. З його допомогою ви можете зафіксувати важіль і запобігти ненавмисному висуванню леза.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 625098.02 Одиниця упаковки: 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) Розмір (Д x Ш x В): 154 x 22 x 59 мм Вага продукту: 151 г Глибина різу: 17 мм Основний матеріал: алюміній Матеріал леза: сталь

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- двошаровий картон - пластикова стрічка - гума - ПВХ - текстиль - стрейч-плівка - плівкове та паперове полотно - клейка стрічка - мотузка

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page