top of page

MARTOR SECUPRO MAXISAFE /30610/

Ніж SECUPRO MAXISAFE впродовж понад 15 років користується популярністю завдяки своїй легкості та широкій сфері застосування. Ергономічний та зручний. Має міцне руків'я з високоякісного пластику.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Ідеальна керованість з усіх боків
- З трапецієподібним лезом із заокругленим кінчиком
- Кнопка заміни леза
- Змінний 3-сторонній слайдер для правші та лівші
- Лезо з 2-ма ріжучими кромками для подвійного терміну використання
- Глибина різу 16 мм для всіх поширених видів різання матеріали

ОПИС ПРОДУКТУ

Ніж SECUPRO MAXISAFE впродовж понад 15 років користується популярністю завдяки своїй легкості та широкій сфері застосування. Ергономічний та зручний. Має міцне руків'я з високоякісного пластику. - Ергономічна рукоятка: Завдяки новій формі тильного боку ножа пластмасове руків'я тепер зручніше тримати в руці. Крім того, оптимізовано штовхач і кнопку для зміни леза, завдяки чому робота стає більш ефективною. - Тристороння засувка: Справа? Зліва? Зверху? Ви можете вводити лезо в будь-якому напрямку - ніж SECUPRO MAXISAFE надає будь-які можливості. Тристоронній штовхач пропонується в рифленому виконанні, завдяки чому його зручно тримати в руці. - Зручна та безпечна заміна лаза: Лезо можна міняти просто руками: натисніть на кнопку для заміни леза і відкрийте рукоятку, перемістіть тримач леза вперед, замініть лезо. Готово. - Стійкий до навантаження: SECUPRO MAXISAFE не змусить вас уникати тертя. Навпаки: металевий захист від стирання на прорізі для леза дозволяє витримувати навіть сильні навантаження. - Лезо 2-разового користування: Перед тим, як міняти якісне лезо, його можна один раз перевернути. Це подвоює його термін служби та економить ваші зусилля.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 10130610.02 Одиниця упаковки: 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) Розмір (Д x Ш x В): 148 x 18 x 42 мм Вага продукту: 66 г Глибина різу: 16 мм Основний матеріал: склопластик Матеріал леза: сталь

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- тришаровий картон - пластикова стрічка - плівкове та паперове полотно - стрейч-плівка - клейка стрічка - мотузка - войлок - текстиль

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page