top of page

MARTOR SECUPRO MAXISAFE /50610/

Ніж SECUPRO MAXISAFE впродовж понад 15 років користується популярністю завдяки своїй легкості та широкій сфері застосування. Має міцне руків'я з високоякісного пластику та додатковий металевий ковпачок для підвищеної стійкості до стирання. Оснащений повністю автоматичним механізмом втягування ножа для дуже високого рівня безпеки та заокругленим трапецієподібним лезом.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Повністю автоматичне втягування ножа для дуже високого рівня безпеки
- 3-сторонній слайдер для оптимальної гнучкості
- Ергономічна ручка для більшої ефективності
- Кнопка для безпечної та легкої заміни леза
- Металевий ковпачок для найвищої стійкості до стирання
- Лезо з 2-ма ріжучими кромками з великою глибиною різання

ОПИС ПРОДУКТУ

Ніж SECUPRO MAXISAFE впродовж понад 15 років користується популярністю завдяки своїй легкості та широкій сфері застосування. Має міцне руків'я з високоякісного пластику та додатковий металевий ковпачок для підвищеної стійкості до стирання. Оснащений повністю автоматичним механізмом втягування ножа для дуже високого рівня безпеки та заокругленим трапецієподібним лезом. - Ергономічна рукоятка: Завдяки новій формі тильного боку ножа пластмасове руків'я тепер зручніше тримати в руці. Крім того, оптимізовано штовхач і кнопку для зміни леза, завдяки чому робота стає більш ефективною. - Тристороння засувка: Справа? Зліва? Зверху? Ви можете вводити лезо в будь-якому напрямку - ніж SECUPRO MAXISAFE надає будь-які можливості. Тристоронній штовхач пропонується в рифленому виконанні, завдяки чому його зручно тримати в руці. - Зручна та безпечна заміна лаза: Лезо можна міняти просто руками: натисніть на кнопку для заміни леза і відкрийте рукоятку, перемістіть тримач леза вперед, замініть лезо. Готово. - Стійкий до навантаження: SECUPRO MAXISAFE не змусить вас уникати тертя. Навпаки: металевий захист від стирання на прорізі для леза дозволяє витримувати навіть сильні навантаження. - Лезо 2-разового користування: Перед тим, як міняти якісне лезо, його можна один раз перевернути. Це подвоює його термін служби та економить ваші зусилля.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 10150610.02 Одиниця упаковки: 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) Розмір (Д x Ш x В): 148 x 20 x 44 мм Вага продукту: 80,7 г Глибина різу: 16 мм Основний матеріал: склопластик Матеріал леза: сталь

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- тришаровий картон - пластикова стрічка - клейка стрічка - плівкове та паперове полотно - стрейч-плівка - мотузка - войлок - текстиль

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page