top of page

MARTOR SECUPRO MEGASAFE /116006/

Вам потрібен безпечний ніж з великим висуненням леза? Або ви шукаєте ріжучий інструмент також для виконання найскладніших завдань? В обох випадках SECUPRO MEGASAFE - найкращий вибір.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Міцне високоякісне алюмінієве руків'я
- Заміна леза без відкривання корпусу
- Комфортне утримання в руці
- Для роботи правою або лівою рукою
- Лезо 2-кратного користування

ОПИС ПРОДУКТУ

Вам потрібен безпечний ніж з великим висуненням леза? Або ви шукаєте ріжучий інструмент також для виконання найскладніших завдань? В обох випадках SECUPRO MEGASAFE - найкращий вибір. Завдяки глибині різу до 17 мм йому не страшні ніякі завдання. Але ви завжди будете в безпеці, оскільки механізм повністю автоматичного засунення леза спрацьовує навіть у тому випадку, якщо лезо висунуто не на повну довжину. - Рукоятка високоякісного ножа SECUPRO MEGASAFE на 100 % складається з алюмінію, і тому вона дуже міцна. Цей ріжучий інструмент впорається з усіма поширеними матеріалами. Зокрема й багатошаровими. - Міняти лезо - легко і просто, не потрібно навіть корпус відкривати. Натисніть зверху на важіль і перемістіть засувку повністю вперед: лезо буде готове до заміни. - Злегка вигнута рукоятка добре лежить у руці. Великий палець теж скрізь дістає. Крім того, шиберна засувка забезпечена м'яким покриттям, яке не допустить зісковзування. - Підходить для роботи правою або лівою рукою. - Перед тим, як міняти лезо, його можна один раз перевернути. Це подвоює його термін служби та економить ваші зусилля.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

-Виробник : MARTOR (Німеччина) -Номер для замовлення : 116006.02 -Одиниця упаковки : 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній упаковці) -Розмір (Д x Ш x В): 153 x 26 x 38 мм -Вага продукту: 142 г -Глибина різу: 17 мм -Основний матеріал: алюміній -Лезо: сталь

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- тришаровий картон - пластикова стрічка - стрейч-плівка - клейка стрічка - плівкове та паперове полотно - гума - ПВХ - мотузка - войлок - текстиль

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page