top of page

MARTOR SECUPRO MERAK /1240019/

SECUPRO MERAK - це зручний важільний ніж із повністю автоматичним засуненням леза. Легкий і практичний ніж забезпечує високий рівень безпеки. Під час роботи з ним рука не втомлюється. Має керамічне лезо, яке довго залишається гострим. Завдяки невеликій глибині різу товар, що знаходиться всередині пакування, теж надійно захищений від пошкоджень.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Ергономічне руків’я
- Безпечна заміна леза
- Легкий та міцний
- Максимальний захист
- Лезо 4-кратного використання

ОПИС ПРОДУКТУ

SECUPRO MERAK - це зручний важільний ніж із повністю автоматичним засуненням леза. Легкий і практичний ніж забезпечує високий рівень безпеки. Під час роботи з ним рука не втомлюється. Має керамічне лезо, яке довго залишається гострим. Завдяки невеликій глибині різу товар, що знаходиться всередині пакування, теж надійно захищений від пошкоджень. - Ергономічне руків’я: Незалежно від того, якою рукою ви користуєтеся - правою чи лівою - з інструментом SECUPRO MERAK ви зможете працювати ефективно і з задоволенням. - Безпечна заміна леза: Для заміни леза не потрібно використовувати додаткові інструменти або розбирати ніж. Тепер дістати лезо для заміни дуже легко: натисніть кнопку для заміни леза і повністю висуньте синій курок. - Легкий та міцний: SECUPRO MERAK має компоненти із пластику з підвищеною стійкістю до стирання. При цьому він приємно дивує своєю легкістю. - Максимальний захист: Механізм блокування попереджає випадкове висування леза. Коли не користуєтеся інструментом або під час транспортування просто натисніть на нього, і ви будете захищені від порізів. - Лезо 4-кратного використання: Одно лезо, дві ріжучі кромки, чотири гострі краї. Таке лезо прослужить у 4 рази довше.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

Виробник: MARTOR (Німеччина) Номер для замовлення: 1240019.17 Одиниця упаковки: 1 в окремій коробці (10 ножів у картонній пакувальній коробці) Розмір (Д x Ш x В): 128 x 18 x 50 мм Вага продукту: 58,8 г Глибина різу: 9 мм Основний матеріал: склопластик Матеріал леза: кераміка

СТАНДАРТИ

Сертификат GS S 60169806

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РОЗРІЗАННЯ

- двошаровий картон - пластикова стрічка - клейка стрічка - плівкове та паперове полотно - стрейч-плівка - мотузка - текстиль

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю нададасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page