top of page

Блокувальна накладка MASTER LOCK 421

Блокувальна накладка 421 виробництва Master Lock (США), дозволяє одночасно розміщувати декілька навісних замків при блокуванні того самого обладнання. Устаткування залишатиметься заблокованим доти, доки остання людина не закінчить свою частину роботи та не зніме свій замок.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Міцна, легка та надійна блокувальна накладка
- Має високу хімічну, корозійну та механічну стійкість
- Матеріал : сталь, на рукоятці – вінілове покриття
- Відповідність директиві «Один працівник, один замок, один ключ»
- 6 отворів для замків

ОПИС ПРОДУКТУ

Сталева блокувальна накладка на 6 замків. Являється важливою частиною систем блокування LOTO. З її допомогою можна одночасно розміщувати кілька навісних замків при блокуванні того самого обладнання, що дає можливість організувати просте і ефективне блокування кількома людьми. Устаткування залишатиметься заблокованим доти, доки остання людина не закінчить свою частину роботи та не зніме свій замок.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

Матеріал : сталь, на рукоятці – вінілове покриття Кількість отворів для замків : 6 Ширина корпусу : 60 мм Висота корпусу : 127 мм Діаметр дужки : 6 мм Максимальний діаметр дужки замка : 6,35 мм. Робоча температура: від -57°С до +177 °С Стійкість до корозії: так Стійкість до хімічних впливів: так

СТАНДАРТИ

OSHA 1910.147

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

-Аерокосмічна галузь -Автомобільна промисловість -Машини та обладнання -Виробництво металоконструкцій -Автомобільний ринок запасних частин -Харчова промисловість -Нафта і газ -Комунальні послуги -Складське господарство -Металургія -Хімічне виробництво

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page