top of page

Блокувальна накладка MASTER LOCK 427

Блокувальна накладка 427 виробництва Master Lock (США), дозволяє одночасно розміщувати декілька навісних замків при блокуванні того самого обладнання. Устаткування залишатиметься заблокованим доти, доки остання людина не закінчить свою частину роботи та не зніме свій замок. Конструкція з анодованого алюмінію та нержавіючої сталі забезпечує комбіновану стійкість до корозії та міцність.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Міцна, легка та надійна блокувальна накладка
- Має високу хімічну, корозійну та механічну стійкість
- Матеріал : комбінація анодованого алюмінію та нержавіючої сталі
- Відповідність директиві «Один працівник, один замок, один ключ»
- Розрахована на 5 замків

ОПИС ПРОДУКТУ

Надміцна стальна блокувальна накладка на 5 замків. Являється важливою частиною систем блокування LOTO. З її допомогою можна одночасно розміщувати кілька навісних замків при блокуванні того самого обладнання, що дає можливість організувати просте і ефективне блокування кількома людьми. Устаткування залишатиметься заблокованим доти, доки остання людина не закінчить свою частину роботи та не зніме свій замок. Конструкція з анодованого алюмінію та нержавіючої сталі забезпечує комбіновану стійкість до корозії та міцність. Містить добре помітні етикетки безпеки для ідентифікації відповідальної особи.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

Матеріал: комбінація анодованого алюмінію та нержавіючої сталі Особливість моделі : дужка з пружин Ширина корпусу: 72 мм Висота корпусу: 177 мм Стійкість до корозії: так Стійкість до хімічних впливів: так

СТАНДАРТИ

OSHA 1910.147

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

-Аерокосмічна галузь -Автомобільна промисловість -Машини та обладнання -Виробництво металоконструкцій -Автомобільний ринок запасних частин -Харчова промисловість -Нафта і газ -Комунальні послуги -Складське господарство -Металургія -Хімічне виробництво

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page