top of page

Блокувальний пристрій MASTER LOCK S3910

Блокувальний пристрій Master Lock S3910 для газових вентилів під тиском підходить практично для всіх вентилів діаметром до 3 дюймів (76 мм) і працює на вентилях з захисним кожухом або без нього. Цей запатентований пристрій охоплює ручку газового клапана для захисту від випадкового відкриття клапана.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

Призначення: блокування газових вентилів
Матеріал: термопластик Zenex™
Робоча температура: –57°С до +177°С
Кількість отворів для замків: 1
Можливість блокування засувки або вентиля у відкритому положенні: так
Стійкість до хімічних впливів: так
Підходить практично для всіх вентилів діаметром до 3 дюймів (76 мм)

ОПИС ПРОДУКТУ

Блокувальний пристрій Master Lock S3910 для газових вентилів під тиском підходить практично для всіх вентилів діаметром до 3 дюймів (76 мм) і працює на вентилях з захисним кожухом або без нього. Цей запатентований пристрій охоплює ручку газового клапана для захисту від випадкового відкриття клапана. Підходить під будь-які навісні замки та накладки Master Lock або American Lock Safety.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

Призначення: блокування засувок і вентилів Матеріал: термопластик Zenex™ Робоча температура: –57°С до +177°С Кількість отворів для замків: 2 Можливість блокування засувки або вентиля у відкритому положенні: так Стійкість до хімічних впливів: так Для засувок діаметром від 8 до 13 дюймів (330 мм)

СТАНДАРТИ

OSHA 1910.147

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

-Аерокосмічна галузь -Автомобільна промисловість -Машини та обладнання -Виробництво металоконструкцій -Автомобільний ринок запасних частин -Харчова промисловість -Нафта і газ -Комунальні послуги -Складське господарство -Металургія -Хімічне виробництво

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page