top of page

ТАБЛИЦЯ РОЗМІРІВ РУКАВИЧОК

Травми рук є одними з найпоширеніших виробничих травм у різних галузях промисловості. Unafort пропонує рішення для захисту рук від порізів, ударів, впливу хімічних речовин та багатьох інших небезпек. Крім того, важливо правильно підібрати розмір, щоб забезпечити оптимальний рівень комфорту та тактильних відчуттів. Розмір рукавичок вимірюється в міліметрах або дюймах, тому все, що вам потрібно - це сантиметрова стрічка, щоб знайти потрібний розмір рукавичок. 

ЯК ВИЗНАЧИТИ РОЗМІР РУКАВИЧОК


Щоб визначити свій розмір рукавичок, обмотайте сантиметровою стрічкою найширшу частину руки, яка знаходиться трохи нижче кісточки, за винятком великого пальця (обхват руки, мм). Для цього вимірювання найкраще використовувати домінуючу руку, тому вимірюйте ліву, якщо ви лівша, і навпаки. Потім виміряйте від кінчика середнього пальця до основи руки (довжина, мм). Після того, як ви отримали обидва виміри, використовуйте більший з них, щоб визначити правильнЯий розмір рукавичок. Знайдіть отриманий вимір у наведеній таблиці.
Під час вимірювання рук цим способом не враховуються всі можливі відхилення розміру руки. Наприклад, довжина пальців робітника може бути більшою або меншою за середню величину. У цьому разі комфортнішими можуть виявитися рукавички, які на половину розміру або навіть на цілий розмір більші або менші, ніж виміряний розмір руки.


Ви також можете скористатися нашою таблицею розмірів бренду Ansell, наведеною нижче, як ще одним варіантом вимірювання, щоб знайти найкращий розмір рукавичок з асортименту Ansell для захисту від різних видів небезпек.

37 переглядів

Comments


bottom of page