top of page

Черевики EXENA BLENDA S3 SRC

Туфлі (напівчеревики) з мікрофібри з композитним підноском. Клас захисту S3 SRC.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Антибактеріальна мікрофібра з водостійким просоченням
- Текстиль з високими показниками зносостійкості та гігроскопічності
- Маслобензостійка (FO), протиковзна (SRС), антистатична поліуретанова підошва

ОПИС ПРОДУКТУ

Туфлі (напівчеревики) робітники з мікрофібри з композитним підноском. Клас захисту S3 SRC. Захисне взуття з мікрофібри відрізняється відмінними властивостями, що дихають, і при цьому відштовхує воду. Не боїться ні бруду, ні солі, ні інших речовин, здатних пошкодити натуральну шкіру, тому добре переносить звичайне прання, не втрачаючи свої захисні властивості, форму і колір. Добре підходять для роботи в харчовій та медичній промисловості.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Матеріал верху: антибактеріальна мікрофібра з водостійким просоченням. Можна прати у звичайній пральній машині - Підкладка: текстиль з високими показниками зносостійкості та гігроскопічності - Підошва: маслобензостійка (fo), протиковзна (srс), антистатична поліуретанова підошва. Поглинання енергії удару в області п'яти 20 дж. Захисна пластина з нетканого матеріалу 1500н - Підносок: композит, стійкість до удару 200 дж - Колір: білий - Розмірний ряд: 35-48 - Країна-виробник: Італія

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 20345:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Харчова промисловість - Медична галузь

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page