top of page

Кепка SARA WORKWEAR POSEJDON

Робоча кепка з шестипанельним дизайном SARA WORKWEAR POSEJDON забезпечує щільну посадку на голові та стильний вигляд. Посилений козирок із контрастним оздобленням надає додаткової міцності.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Щільна посадка на голові
- Посилений козирок із контрастним оздобленням
- Регулятор об'єму з металевою пряжкою
- Вишиті вентиляційні отвори

ОПИС ПРОДУКТУ

Колекція двоколірних моделей SARA WORKWEAR POSEJDON з практичним і універсальним використанням. Різноманітність тканин і аксесуарів забезпечує тривалий термін служби. Робоча кепка з шестипанельним дизайном забезпечує щільну посадку на голові та стильний вигляд. Посилений козирок із контрастним оздобленням надає додаткової міцності. Регулятор об'єму з металевою пряжкою дає змогу легко налаштувати посадку. Вишиті вентиляційні отвори забезпечують комфорт у теплу погоду. Передня частина без лицьового оздоблення створює ідеальний майданчик для розміщення логотипа, роблячи кепку не тільки практичним, але й персоналізованим аксесуаром.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-14-220-26-36 - Тканина: 100% cotton - Щільність тканини: 280±5 g/m2 Технічний опис виробу: - шестипанельна модель - щільна посадка на голові - посилений козирок із контрастним оздобленням - регулятор об'єму з металевою пряжкою - вишиті вентиляційні отвори - передня частина без лицьового оздоблення з можливістю розміщення логотипа

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page