top of page

Кепка SARA WORKWEAR STERNIK

Кепка SARA WORKWEAR STERNIK забезпечує високий комфорт використання і ефективно захищає голову від надмірного сонячного випромінювання. Двоколірна кепка - ідеальне рішення як для роботи, так і для повсякденного використання.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Практична та універсальна у використанні
- Модель широкого спектру використання
- Максимальний комфорт та сучасний дизайн

ОПИС ПРОДУКТУ

Колекція робочого одягу SARA WORKWEAR STERNIK має стильний та сучасний дизайн. Велика кількість кишень для зберігання необхідних речей додає функціональності. Ідеальний крій та універсальні кольори роблять колекцію комфортною та практичною. Особливості моделей STERNIK - стійкість до механічних пошкоджень, двоколірне поєднання тканини, висока міцність і комфорт використання. Широка колекція, що дозволяє індивідуально підібрати одяг відповідно до умов праці. Різноманітність тканин і аксесуарів забезпечує тривалий термін служби, незалежно від типу виконуваних робіт. Рекомендується для використання як в промисловому, так і в будівельному секторі. Кепка SARA WORKWEAR STERNIK забезпечує високий комфорт використання і ефективно захищає голову від надмірного сонячного випромінювання. Двоколірна кепка - ідеальне рішення як для роботи, так і для повсякденного використання.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-14-180-71-50 - Тканина: 65% cotton / 35% poliester - Щільність тканини: 280 + 5 g/m2 - Колір: сірий/червоний Технічний опис виробу: - шестипанельна модель - козирок оброблений контрастним кантом - регулювання обхвату за допомогою металевої пряжки - вишиті вентиляційні отвори - передня частина без лицьового оздоблення з можливістю розміщення логотипа

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page