top of page

Куртка на флісі SARA WORKWEAR POSEJDON WINTER

Комфортна та тепла куртка на флісі SARA WORKWEAR POSEJDON WINTER виконана з тканини, яка добре утримує тепло, забезпечуючи гарну ізоляцію в холодних погодних умовах. Легка та зручна для повсякденного використання.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Виконана з теплого та м'якого флісу
- Горловина з високим коміром-стійкою
- Низ оброблений затяжкою-гумкою для регулювання посадки

ОПИС ПРОДУКТУ

Колекція двоколірних моделей SARA WORKWEAR POSEJDON з практичним і універсальним використанням. Різноманітність тканин і аксесуарів забезпечує тривалий термін служби, незалежно від типу виконуваних робіт. Комфортна та тепла куртка на флісі SARA WORKWEAR POSEJDON WINTER. Горловина з високим коміром-стійкою створює захисний бар'єр від холоду. Контрастний кант на грудях надає стильного вигляду. Дві врізні кишені з боків з контрастними входами забезпечують практичність і додають цікавий акцент. Рукава оброблені еластичними манжетами для додаткового комфорту. Низ куртки оброблений затяжкою-гумкою для регулювання посадки.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-12-720-26-36 - Тканина: 100% poliester - Щільність тканини: 350 + 5 g/m2 Технічний опис виробу: - горловина з високим коміром-стійкою - контрастний кант на грудях - дві врізні кишені з боків - контрастні входи в кишені - рукава оброблені еластичними манжетами - низ оброблений затяжкою-гумкою для регулювання

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page