top of page

Куртка SARA WORKWEAR SZYPER

Куртка демісезонна SARA WORKWEAR SZYPER - ідеальний робочий одяг для працівників, які хочуть виглядати стильно та відчувати себе комфортно впродовж всього робочого дня.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Практична та універсальна у використанні
- Виконана зі 100% бавовни
- Максимальний комфорт і відмінний захист

ОПИС ПРОДУКТУ

Куртка демісезонна SARA WORKWEAR SZYPER - ідеальний робочий одяг для працівників, які хочуть виглядати стильно та відчувати себе комфортно впродовж всього робочого дня. Двоколірна модель, практична та універсальна у використанні. Тканина та фурнітура гарантує тривалий термін служби, незалежно від сфери застосування. Виконана зі 100% бавовни. Має відмінні теплоізоляційні та гігроскопічні властивості. Під час роботи одяг забезпечує максимальний комфорт і відмінний захист. Особливості моделі: застібка на блискавці, високий комір, дві нагрудні кишені з контрастними клапанами, вертикальні розрізи спереду, дві нижні кишені з вертикальними розрізами, рукав з манжетами та нижній поділ з регулюванням на ґудзиках.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-04-230-70-25 - Тканина: 100% cotton - Щільність тканини: 245 + 5 g/m2, 310 + 5 g/m2 - Колір: сірий/чорний Технічний опис виробу: - застібка на блискавці - високий комір - дві нагрудні кишені з контрастними клапанами - вертикальні розрізи спереду - дві нижні кишені з вертикальними розрізами - рукав з манжетами - нижній поділ з регулюванням на ґудзиках

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page