top of page

Куртка SARA WORKWEAR KING

Високоякісна робоча захисна куртка King (виробництва Польща) з поліефірно-бавовняної тканини на блискавці.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Поліефірно-бавовняна тканина: характеризуються високою довговічністю у використанні та легкістю у догляді
- Висока стійкість кольору і низька усадка
- Довготривале зберігання елегантного зовнішнього вигляду

ОПИС ПРОДУКТУ

Високоякісна робоча захисна куртка King (виробництва Польща) з поліефірно-бавовняної тканини, яка характеризується високою довговічністю використання. Висока стійкість кольору та низька усадка зробили їх широко використовуваними у виробництві робочого одягу. Колекції з цих тканин набагато довше зберігають елегантний зовнішній вигляд і легше піддаються догляду.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

-Матеріал: саржа, 65% поліестер / 35% бавовна, щільність 250 г/м², усадка: 2-3% -Колір: темно-сірий / помаранчевий -Застібається на блискавку -Горловина оброблена коміром-стійкою -Передні спиці розділені -Дві нагрудні кишені з контрастними манжетами, закриті клапанами, що застібаються на липучки. -Кишеня для мобільного телефону з контрастним поясом, закрита клапаном і застібається на липучку -Горизонтальний розріз на рівні талії -Дві нижні кишені з контрастними клапанами -На нижніх кишенях і лівій нагрудній кишені є додаткові кишені-кордури, що застібаються на липучки. -Рукава складаються з двох частин, закінчуються манжетами, що застібаються на липучки. -Нижня частина куртки оброблена поясом, з боків регулятори талії на липучках.

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

Потрібен текст

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page