top of page

Куртка SARA WORKWEAR LION

Робоча демісезонна куртка SARA WORKWEAR LION – стильна та практична модель широкого спектру застосування. Виготовлена з міцної суміші поліестеру та бавовни. Універсальні кольори в поєднанні з контрастними вставками роблять модель сучасною та стильною.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Практична та універсальна у використанні
- Модель широкого спектру використання
- Максимальний комфорт та сучасний дизайн

ОПИС ПРОДУКТУ

SARA WORKWEAR LION – колекція робочого захисного одягу поєднує універсальний дизайн та практичність у використанні. Моделі виготовлені з міцної суміші поліестеру та бавовни. Бавовна у складі тканини поглинає і водночас відводить тепло від тіла. Як результат, одяг забезпечує користувачеві винятковий комфорт. Поліестер підвищує стійкість тканини, роблячи одяг міцним. Поєднання натуральних і штучних волокон гарантує задоволення та комфорт у використанні. Куртка робоча демісезонна SARA WORKWEAR LION – стильна та практична модель широкого спектру застосування. Виготовлена з міцної суміші поліестеру та бавовни. Універсальні кольори в поєднанні з контрастними вставками роблять модель сучасною та стильною. Має високий комір-стійку для захисту від вітру. Рукава, що складаються з двох частин, доповнені манжетами, що регулюються за допомогою ґудзиків. Застібається на блискавку, регулюється на талії за допомогою застібок на липучках.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-04-140-70-35 - Тканина: 55% cotton / 45% poliester - Щільність тканини: 250 + 5 g/m2 - Колір: сірий/помаранчевий Технічний опис виробу: - застібка на блискавку - комір-стійка - дві нагрудні кишені з контрастними кулісками, прикриті клапанами - дві нижні кишені з контрастними кулісками - втачной рукав з манжетами - поділ блузи оброблений поясом - застібки на липучках з боків

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page