top of page

Куртка SARA WORKWEAR POSEJDON

Демісезонна куртка SARA WORKWEAR POSEJDON на блискавці та коміром-стійкою. Має дві функціональні нагрудні кишені та дві зручні врізні кишені. Рукава з манжетами забезпечують додатковий комфорт. Низ куртки оброблений поясом, а регулювання талії здійснюється за допомогою липучок з боків.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Застібається на блискавку
- Горловина оброблена коміром-стійкою
- Деталі куртки (кокетка) з використанням тканини кордура
- Низ оброблений поясом, додаткове регулювання талії за допомогою липучок з боків

ОПИС ПРОДУКТУ

Колекція двоколірних моделей SARA WORKWEAR POSEJDON з практичним і універсальним використанням. Різноманітність тканин і аксесуарів забезпечує тривалий термін служби, незалежно від типу виконуваних робіт. Демісезонна куртка SARA WORKWEAR POSEJDON на блискавці та коміром-стійкою. Має дві функціональні нагрудні кишені та дві зручні врізні кишені. Рукава з манжетами забезпечують додатковий комфорт. Низ куртки оброблений поясом, а регулювання талії здійснюється за допомогою липучок з боків.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-04-220-26-36 - Тканина: 60% cotton / 40% polyester - Щільність тканини: 300 г/м² Технічний опис виробу: - застібається на блискавку - горловина оброблена коміром-стійкою - дві нагрудні кишені - дві нижні врізні кишені - рукава з манжетами - низ оброблений поясом, додаткове регулювання талії за допомогою липучок з боків

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page