top of page

Напівкомбенізон SARA WORKWEAR NEOFLEX жовтий

Напівкомбінезон SARA WORKWEAR NEOFLEX - ідеальне поєднання стилю та функціональності. Еластичні підтяжки з регульованою довжиною забезпечують ідеальну посадку. Велика кількість функціональних кишень дозволяє організувати надійне та зручне зберігання речей.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Еластичні підтяжки з регульованою довжиною
- Велика кількість функціональних кишень
- Комфорт та свобода руху завдяки тканині зі стрейчем
- Додаткові світловідбивні вставки та тканина підвищеної видимості

ОПИС ПРОДУКТУ

Колекція для людей, які цінують високий комфорт використання. Кожна модель має еластичну тканину або еластичні вставки, які покращують функціональність використання. Правильно підібрані кольори можна комбінувати в різних конфігураціях залежно від погодних умов і типу робіт. Напівкомбінезон SARA WORKWEAR NEOFLEX - ідеальне поєднання стилю та функціональності. Еластичні підтяжки з регульованою довжиною забезпечують ідеальну посадку. Велика кількість функціональних кишень дозволяє організувати надійне та зручне зберігання речей. Тканина зі стрейчем забезпечує комфорт і свободу руху, а наколінники з міцної поліестерової тканини підвищують зносостійкість виробу. Додаткові світловідбивні вставки та тканина підвищеної видимості роблять цей комбінезон ідеальним вибором для безпечної та продуктивної роботи в різних умовах.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-03-090-25-27 - Тканина: 58% cotton / 40% polyester / 2% spandex - Щільність тканини: 260±5 г/м² - Колір: чорний/світловідбиваючий жовтий Технічний опис виробу: - еластичні підтяжки з регульованою довжиною - велика кількість функціональних кишень: нагрудна кишеня з клапаном на липучці, дві врізні кишені, кишеня на блискавці, широка бічна кишеня на лівій штанині на липучці з додатковою застібкою-блискавкою, кишеня для телефону, кишені на колінах на липучці, дві задні кишені з клапанами - комфорт та свобода руху завдяки тканині зі стрейчем - наколінники виготовлені з міцної поліестерової тканини - додаткові світловідбивні вставки та тканина підвищеної видимості

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page