top of page

Напівкомбінезон SARA WORKWEAR AJAKS

Стильний робочий напівкомбінезон SARA WORKWEAR AJAKS виконаний з високоякісного матеріалу. Двоколірна модель. Практична та комфортна у використанні. Якість тканини та аксесуарів гарантує тривалий термін служби незалежно від виду робіт.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Практична та універсальна у використанні
- Дихаюча тканина
- Максимальний комфорт і відмінний захист

ОПИС ПРОДУКТУ

Колекція SARA WORKWEAR AJAKS – це сучасні, стильні та комфортні моделі робочого одягу, але водночас зручні та практичні. Моделі AJAKS виготовлені з дихаючого матеріалу, який зберігає прохолоду та комфорт протягом усього дня. Ідеально підходять для будь-якої довготривалої роботи. Одяг має відмінну стійкість до розривів, усадки та стирання. Рекомендується для використання у важких умовах праці. Стильний робочий напівкомбінезон SARA WORKWEAR AJAKS виконаний з високоякісного матеріалу. Двоколірна модель. Пояс з внутрішньою еластичною стрічкою для регулювання об’єму та еластичні підтяжки роблять посадку комфортною. Велика кількість функціональних кишень надають додаткової практичності для зберігання необхідних речей. Практична та комфортна модель. Якість тканини та аксесуарів гарантує тривалий термін служби незалежно від виду робіт.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-03-170-25-71 - Тканина: 60% cotton / 40% poliester - Щільність тканини: 310 + 5 g/m2 - Колір:чорний/сірий Технічний опис виробу: - пояс з еластичною стрічкою - велика кількість функціональних кишень: велика нагрудна кишеня з клапаном та контрастним кантом, врізні кишені, бокова кишеня з клапаном, дві задні кишені - потрійний внутрішній та паховий шов - еластичні підтяжки для регулювання

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page