top of page

Напівкомбінезон SARA WORKWEAR BOSMAN

Напівкомбінезон SARA WORKWEAR BOSMAN виготовлений зі 100% бавовни, добре пропускає повітря та достатньо міцний, щоб витримувати багаторазове носіння. Має зручний крій, що робить його комфортним та зручним для роботи протягом всього дня.
Має багато функціональних кишень для зберігання необхідних речей.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Тканина - 100% бавовна
- Добре пропускає повітря
- Зручний крій та сучасний дизайн

ОПИС ПРОДУКТУ

Колекція SARA WORKWEAR BOSMAN пропонує моделі захисного одягу, які гарантують безпеку та захист на робочому місці. Відповідають чинним стандартам і мають необхідні сертифікати. Напівкомбінезон SARA WORKWEAR BOSMAN виготовлений зі 100% бавовни, добре пропускає повітря та достатньо міцний, щоб витримувати багаторазове носіння. Має зручний крій, що робить його комфортним та зручним для роботи протягом всього дня. Має багато функціональних кишень для зберігання необхідних речей. Об’єм регулюється за допомогою еластичної стрічки в поясі, регульовані еластичні підтяжки гарантують ідеальну та комфортну посадку.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-03-130-21-00 - Тканина: 100% cotton - Щільність тканини: 375 + 5 g/m2 Технічний опис виробу: - нагрудна кишеня частково прихована клапаном, застібається на металевий ґудзик - пояс з внутрішньою еластичною стрічкою для регулювання об’єму - застібка на металеву блискавку - врізні нижні кишені - дві задні кишені - накладна кишеня - регульовані еластичні бретелі - потрійний внутрішній та паховий шов - контрастні шви білою ниткою

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Дорожні роботи - Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page