top of page

Напівкомбінезон SARA WORKWEAR CRAFTER

Напівкомбінезон робочий SARA WORKWEAR CRAFTER пропонує винятковий комфорт та функціональність. Ідеальну посадку та свободу рухів забезпечують елементи з еластичної тканини та еластичні підтяжки. Велика кількість функціональних кишень надає практичності.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Міцна, зносостійка тканина
- Сучасний і практичний крій
- Велика кількість функціональних кишень

ОПИС ПРОДУКТУ

Обираючи робочий одяг SARA WORKWEAR CRAFTER, ви обираєте комфорт, функціональність та захист під час роботи. Це ідеальний варіант для тих, хто шукає робочий одяг з високими стандартами якості та комфорту. Напівкомбінезон робочий SARA WORKWEAR CRAFTER пропонує винятковий комфорт та функціональність. Ідеальну посадку та свободу рухів забезпечують елементи з еластичної тканини та еластичні підтяжки. Велика кількість функціональних кишень надає практичності. Ця сучасна та функціональна модель була розроблена з урахуванням потреб сучасних працівників. Сіро-блакитний колір надає стильного та професійного вигляду. Модель виготовлена із суміші 65% поліестеру та 35% бавовни вагою 245 г/м², гарантує тривале використання та стійкість до щоденних викликів на роботі. Напівкомбінезон SARA WORKWEAR CRAFTER оснащений численними кишенями для більшої функціональності, що робить його ідеальним для всіх видів монтажних робіт. Велика свобода рухів завдяки еластичним вставкам і світловідбивні смуги для поліпшення видимості в темряві роблять цей напівкомбінезон ідеальним вибором для будь-якого професіонала.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-03-550-72-33 - Тканина: 65% поліестер і 35% бавовна - Щільність тканини: 245 + 5 g/m2 Технічний опис виробу: - еластичні бретелі з регульованою довжиною для ідеальної посадки - виготовлений з міцної, зносостійкої тканини - сучасний і практичний крій, адаптований до вимог сучасної роботи - дві бокові кишені - функціональна кишеня з нашивкою для інструментів та інших речей - кишеня на стегні на лівій штанині з додатковою захисною кишенею - кишені на колінах з верхньою застібкою-блискавкою - дві великі задні кишені з клапанами - збільшена свобода рухів завдяки еластичним вставкам - світловідбивні смуги для покращення видимості та безпеки в менш освітлених місцях

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Швидка медична допомога - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page