top of page

Напівкомбінезон SARA WORKWEAR LION

Напівкомбінезон SARA WORKWEAR LION – стильна та практична модель широкого спектру застосування. Виготовлені з міцної суміші поліестеру та бавовни. Мають еластичні вставки на поясі для регулювання об’єму та еластичні бретелі завдяки яким можна регулювати регульованою довжину штанини.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Практична та універсальна у використанні
- Модель широкого спектру використання
- Максимальний комфорт та сучасний дизайн

ОПИС ПРОДУКТУ

SARA WORKWEAR LION – колекція робочого захисного одягу поєднує універсальний дизайн та практичність у використанні. Цей одяг виготовлений з міцної суміші поліестеру та бавовни. Бавовна у складі тканини поглинає і водночас відводить тепло від тіла. Як результат, одяг забезпечує користувачеві винятковий комфорт. Поліестер підвищує стійкість тканини, роблячи одяг міцним. Поєднання натуральних і штучних волокон гарантує задоволення та комфорт у використанні. Напівкомбінезон SARA WORKWEAR LION – стильна та практична модель широкого спектру застосування. Виготовлені з міцної суміші поліестеру та бавовни. Мають еластичні вставки на поясі для регулювання об’єму та еластичні бретелі, завдяки яким можна регулювати регульованою довжину штанини. Комбінезон не буде обмежувати свободу рухів і забезпечить високий рівень комфорту. Має велику кількість функціональних кишень, які відповідають за функціональність виробу та дозволяють зберігати найнеобхідніші робочі або особисті речі.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-03-140-70-35 - Тканина: 55% cotton / 45% poliester - Щільність тканини: 250 + 5 g/m2 - Колір: сірий/помаранчевий Технічний опис виробу: - пояс з еластичними вставками для регулювання об’єму - потайна кишеня з клапаном на липучці - дві нижні кишені з контрастними кулісками - бокова кишеня з контрастними вшитими кулісками - подвійна накладна кишеня - дві задні кишені з контрастними кулісками, закриті клапанами - підсилювач колін на застібках-липучках - регульовані еластичні бретелі - потрійні шви

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page