top of page

Напівкомбінезон SARA WORKWEAR SPAWACZ

Напівкомбінезон робочий SARA WORKWEAR SPAWACZ виготовлений зі 100% бавовни. Здатний витримувати високі температури зварювання. Поєднує в собі комфорт, безпеку та довговічність.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- 100% бавовна
- Витримують високі температури зварювання
- Комфорт, безпека та довговічність

ОПИС ПРОДУКТУ

Напівкомбінезон робочий SARA WORKWEAR SPAWACZ має вогнестійкі властивості та виконаний зі 100% бавовни - ідеальний вибір для безпечної та комфортної роботи. Пояс з внутрішньою еластичною стрічкою дозволяє регулювати об'єм. Підтяжки з регулюванням дозволяють зробити посадку комфортною. Функціональні кишені забезпечують зручне зберігання інструментів або інших речей. Шов вогнестійкою контрастною ниткою не тільки додає безпеки, але і створює стильний акцент. Напівкомбінезон SARA WORKWEAR SPAWACZ поєднує в собі високу якість та захист, що робить його незамінним елементом робочого гардеробу.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-03-190-32-00 - Тканина: 100% cotton - Щільність тканини: 380±5 г/м² Технічний опис виробу: - пояс на спині з внутрішньою еластичною стрічкою - нагрудна кишеня з клапаном на липучці та додаткова кишеня для ручки - дві нижні кишені, приховані клапанами (застібаються з боків) - накладна кишеня - подвійна - підтяжки з регулюванням - контрастний шов вогнестійкими нитками

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016 EN ISO 11611:2015 EN ISO 11612:2015

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

-Автомобільна промисловість -Будівництво -Машинобудування -Виготовлення металу -Авіаційна промисловість -Складальний конвеєр -Складання металевих деталей та компонентів -Маніпуляції з металевими деталями або предметами з гострими або нерівними краями -Лиття -Лиття пластику під тиском

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page