top of page

Напівкомбінезон SARA WORKWEAR STERNIK

Напівкомбінезон SARA WORKWEAR STERNIK – робочий одяг, який забезпечує комфорт та практичність у використанні. Модель має широкий галузевий спектр для застосування: для ремонтних та будівельних робітників, слюсарів, механіків, транспортних та виробничих робітників.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Практична та універсальна у використанні
- Модель широкого спектру використання
- Максимальний комфорт та сучасний дизайн

ОПИС ПРОДУКТУ

Колекція робочого одягу SARA WORKWEAR STERNIK має стильний та сучасний дизайн. Велика кількість кишень для зберігання необхідних речей додає функціональності. Ідеальний крій та універсальні кольори роблять колекцію комфортною та практичною. Особливості моделей STERNIK - стійкість до механічних пошкоджень, двоколірне поєднання тканини, висока міцність і комфорт використання. Широка колекція, що дозволяє індивідуально підібрати одяг відповідно до умов праці. Різноманітність тканин і аксесуарів забезпечує тривалий термін служби, незалежно від типу виконуваних робіт. Рекомендується для використання як в промисловому, так і в будівельному секторі. Напівкомбінезон SARA WORKWEAR STERNIK – робочий одяг, який забезпечує комфорт та практичність у використанні. Комбінезон має зручні шлейки для регулювання довжини штанин та еластичний пояс, що забезпечує ідеальну посадку та свободу рухів під час роботи. Виготовлений із суміші поліестеру та бавовни, напівкомбінезон STERNIK прослужать довгий час завдяки своїй міцності та стійкості до пошкоджень. Велика кількість практичних та функціональних кишень для зберігання необхідних речей - ще одна перевага цієї моделі. Модель має широкий галузевий спектр для застосування: для ремонтних та будівельних робітників, слюсарів, механіків, транспортних та виробничих робітників.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-03-180-32-22 - Тканина: 65% cotton / 35% poliester - Щільність тканини: 280 + 5 g/m2 - Колір: синій/чорний Технічний опис виробу: - кишеня з контрастною накладкою та кантом, застібається на кнопки - еластичний пояс для регулювання обхвату - дві нижні кишені - одна накладна кишеня збоку - дві задні кишені з контрастними накладками-клапанами - подвійна накладна кишеня - потрійні внутрішні та пахові шви - регульовані еластичні бретелі

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page