top of page

Футболка жовта SARA WORKWEAR COMFORT PLUS

Котонова робоча футболка прямого крою з круглим вирізом. Виконана із високоякісної бавовни в контрастному поєднанні кольорів. Має тонкі світловідбивні смуги для покращення видимості видимість в менш освітлених місцях.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Практична та стильна модель
- 100% бавовна
- Приємна та комфортна до тіла

ОПИС ПРОДУКТУ

Колекція SARA WORKWEAR COMFORT PLUS створена для тих, для тих, хто цінує комфорт, якість та стиль. Кожна модель цієї колекції оснащена еластичною тканиною або еластичними вставками, які значно покращують її функціональність та комфорт при носінні. Завдяки можливості комбінування однакових кольорів у різних конфігураціях, ви можете підібрати ідеальне комплект робочого одягу відповідно до поточних погодних умов та характеру роботи. Це робить не тільки стильним, але й практичним та гнучким вибором для кожного. Котонова робоча футболка прямого крою з круглим вирізом. Виконана із високоякісної бавовни в контрастному поєднанні кольорів. Має тонкі світловідбивні смуги для покращення видимості видимість в менш освітлених місцях.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-17-620-25-27 - Тканина: 100% бавовна - Щільність тканини: 180 г/м² ± 5 g/m2 - Колір: чорний/жовтий Технічний опис виробу: - прямий крій з круглою горловиною - стійкі кольори - високоякісна бавовна - контрастні рукави та кокетка - тонкі світловідбивні смуги для покращення видимості - додаткова обробка шва горловини для запобігання подразненням

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page