top of page

Футболка SARA WORKWEAR POSEJDON

Зручна та стильна футболка з короткими рукавами SARA WORKWEAR POSEJDON з контрастною еластичною стрічкою на вирізі горловини та на рукавах. Має бокові шві для додаткового комфорту. Виготовлена зі 100% бавовни, забезпечує приємне відчуття та комфорт впродовж робочого дня.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Зручна та стильна
- Тривалий термін служби
- 100% бавовна

ОПИС ПРОДУКТУ

Колекція двоколірних моделей SARA WORKWEAR POSEJDON з практичним і універсальним використанням. Різноманітність тканин і аксесуарів забезпечує тривалий термін служби, незалежно від типу виконуваних робіт. Зручна та стильна футболка з коротким рукавом SARA WORKWEAR POSEJDON з контрастною еластичною стрічкою на вирізі горловини та на рукавах. Має бокові шві для додаткового комфорту. Виготовлена зі 100% бавовни, забезпечує приємне відчуття та комфорт впродовж робочого дня.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-17-220-26-36 - Тканина: 100% cotton - Щільність тканини: 170±10 g/m2 Технічний опис виробу: - виріз горловини та короткі рукави оброблені контрастною еластичною стрічкою - бічні шви - 100% бавовна

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page