top of page

Шорти SARA WORKWEAR LION

Короткі шорти SARA WORKWEAR LION ідеально підходять для будь-якої роботи у спекотні дні. Якісна тканина та аксесуари забезпечують тривалий термін служби незалежно від типу виконуваних робіт.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Практична та універсальна у використанні
- Модель широкого спектру використання
- Максимальний комфорт та сучасний дизайн

ОПИС ПРОДУКТУ

SARA WORKWEAR LION – колекція робочого захисного одягу поєднує універсальний дизайн та практичність у використанні. Моделі виготовлені з міцної суміші поліестеру та бавовни. Бавовна у складі тканини поглинає і водночас відводить тепло від тіла. Як результат, одяг забезпечує користувачеві винятковий комфорт. Поліестер підвищує стійкість тканини, роблячи одяг міцним. Поєднання натуральних і штучних волокон гарантує задоволення та комфорт у використанні. Шорти робочі SARA WORKWEAR LION характеризуються широким спектром застосування. Універсальне поєднання кольорів робить цю модель сучасною та стильною. Виконані з міцної та стійкої до пошкоджень тканини. Мають потрійні внутрішні та пахові шви. Забезпечують високий рівень комфорту та ідеальну посадку завдяки еластичному поясу. Мають достатню кількість функціональних кишень, які дозволять зберігати найнеобхідніші речі для роботи або особисті речі. Короткі шорти SARA WORKWEAR LION ідеально підходять для будь-якої роботи у спекотні дні. Якісна тканина та аксесуари забезпечують тривалий термін служби незалежно від типу виконуваних робіт.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-22-140-70-35 - Тканина: 55% cotton / 45% poliester - Щільність тканини: 250 + 5 g/m2 - Колір: сірий/помаранчевий Технічний опис виробу: - вшита еластична стрічка в задній частині поясу - накладні кишені з контрастними кулісками - дві бічні кишені з нашивками - подвійна накладна кишеня - дві задні кишені - потрійний внутрішній та паховий шов

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page