top of page

Шорти SARA WORKWEAR NEOFLEX помаранчеві

Робочі шорти SARA WORKWEAR NEOFLEX  поєднують в собі стильний дизайн та високу функціональністю. Еластична тканина зі стрейчем гарантує комфорт і свободу рухів. Пояс з еластичними вставками з боків забезпечує ідеальну посадку.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Модний дизайн
- Еластична тканина зі стрейчем
- Пояс з еластичними вставками з боків
- Додаткові світловідбивні вставки з тканини підвищеної видимості

ОПИС ПРОДУКТУ

Колекція SARA WORKWEAR NEOFLEX для людей, які цінують високий комфорт використання. Кожна модель має еластичну тканину або еластичні вставки, які покращують функціональність використання. Правильно підібрані кольори можна комбінувати в різних конфігураціях залежно від погодних умов і типу робіт. Робочі шорти SARA WORKWEAR NEOFLEX  поєднують в собі стильний дизайн та високу функціональністю. Еластична тканина зі стрейчем гарантує комфорт і свободу рухів. Пояс з еластичними вставками з боків забезпечує ідеальну посадку. Шорти мають дві врізні кишені, функціональною кишенею на блискавці, широку бокову кишеню на лівій штанині на липучці, яка має додатковий вхід на блискавці та кишеню для телефону. Дві задні кишені з клапанами додають додаткової функціональності. З використанням додаткових світловідбивних вставок з тканини підвищеної видимості, ці шорти забезпечують безпеку на робочому місці в різних умовах.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-22-090-26-36 - Тканина: 58% cotton / 40% polyester / 2% spandex - Щільність тканини: 260±5 г/м² - Колір: графіт/світловідбивний помаранчевий Технічний опис виробу: - еластична тканина зі стрейчем - пояс з еластичними вставками з боків - дві врізні кишені -функціональна кишеня на блискавці - широка бокова кишеня на лівій штанині на липучці з додатковою кишенею на блискавці та кишенею для телефону - дві задні кишені з клапанами - додаткові світловідбивні вставки з тканини підвищеної видимості

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page