top of page

Штани SARA WORKWEAR SZYPER

Штани робочі SARA WORKWEAR SZYPER - ідеальний робочий одяг для працівників, які хочуть виглядати стильно та відчувати себе комфортно впродовж всього робочого дня. Двоколірна модель, практична та універсальна у використанні. Тканина та фурнітура гарантує тривалий термін служби, незалежно від сфери застосування. Виконані зі 100% бавовни.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Практична та універсальна у використанні
- Виконана зі 100% бавовни
- Максимальний комфорт і відмінний захист

ОПИС ПРОДУКТУ

Штани робочі SARA WORKWEAR SZYPER - ідеальний робочий одяг для працівників, які хочуть виглядати стильно та відчувати себе комфортно впродовж всього робочого дня. Двоколірна модель, практична та універсальна у використанні. Тканина та фурнітура гарантує тривалий термін служби, незалежно від сфери застосування. Виконані зі 100% бавовни. Має відмінні теплоізоляційні та гігроскопічні властивості. Під час роботи одяг забезпечує максимальний комфорт і відмінний захист. Мають багато функціональних кишень. Зона колін підсилена тканиною кордура.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-05-230-30-25 - Тканина: 100% cotton - Щільність тканини: 245 + 5 g/m2 - Колір: синій/чорний Технічний опис виробу: - пояс з внутрішньою еластичною стрічкою для регулювання об’єму - дві врізні кишені з контрастними вставками - бокова кишеня з контрастним накладним клапаном - накладна кишеня на правій штанині ззаду - зона колін підсилена тканиною кордура, оброблена світловідбивним кантом - потрійний внутрішній і паховий шов

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page