top of page

Штани SARA WORKWEAR AJAKS

Стильні робочі поясні штани SARA WORKWEAR AJAKS виконані з високоякісного матеріалу. Двоколірна модель. Практична та комфортна у використанні. Якість тканини та аксесуарів гарантує тривалий термін служби незалежно від виду робіт.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Практична та універсальна у використанні
- Дихаюча тканина
- Максимальний комфорт і відмінний захист

ОПИС ПРОДУКТУ

Колекція SARA WORKWEAR AJAKS – це сучасні, стильні та комфортні моделі робочого одягу, але водночас зручні та практичні. Моделі AJAKS виготовлені з дихаючого матеріалу, який зберігає прохолоду та комфорт протягом усього дня. Ідеально підходять для будь-якої довготривалої роботи. Одяг має відмінну стійкість до розривів, усадки та стирання. Рекомендується для використання у важких умовах праці. Стильні робочі поясні штани SARA WORKWEAR AJAKS виконані з високоякісного матеріалу. Двоколірна модель. Пояс з внутрішньою еластичною стрічкою для регулювання об’єму робить посадку комфортною. Практична та комфортна модель. Якість тканини та аксесуарів гарантує тривалий термін служби незалежно від виду робіт.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-05-170-25-71 - Тканина: 60% cotton / 40% poliester - Щільність тканини: 310 + 5 g/m2 - Колір: чорний/сірий Технічний опис виробу: - застібка на металеві ґудзики - пояс з внутрішньою еластичною стрічкою для регулювання об’єму - застібка на металеву блискавку - кишені врізні, оброблені кантом - вставки кишень з контрастної тканини - бічна кишеня з накладкою з контрастної тканини та з металевими ґудзиками - дві задні кишені з контрастними накладками - потрійні внутрішні та зовнішні шви

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page