top of page

Штани SARA WORKWEAR BOSMAN

Штани поясні SARA WORKWEAR BOSMAN зручні, довговічні та ідеально підходять для важких видів робот. Достатньо міцні, щоб витримати найскладніші умови праці та забезпечити багаторазове носіння.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Тканина - 100% бавовна
- Добре пропускає повітря
- Зручний крій та сучасний дизайн

ОПИС ПРОДУКТУ

Колекція SARA WORKWEAR BOSMAN пропонує моделі захисного одягу, які гарантують безпеку та захист на робочому місці. Відповідають чинним стандартам і мають необхідні сертифікати. Штани поясні SARA WORKWEAR BOSMAN зручні, довговічні та ідеально підходять для важких видів робот. Достатньо міцні, щоб витримати найскладніші умови праці та забезпечити багаторазове носіння. Виготовлені зі 100% бавовни, добре пропускають повітря. Мають зручний крій, що робить їх комфортними та зручним для роботи протягом всього дня. Ця модель має багато функціональних кишень для зберігання необхідних речей. Об’єм регулюється за допомогою еластичної стрічки в поясі. Мають контрастні шви білою ниткою.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-05-130-21-00 - Тканина: 100% cotton - Щільність тканини: 375 + 5 g/m2 Технічний опис виробу: - застібка на поясі на металевий ґудзик - пояс з внутрішньою еластичною стрічкою для регулювання об’єму - ширинка на блискавці - врізні кишені - дві задні кишені - на правій штанині ззаду накладна кишеня - потрійний внутрішній та паховий шов - контрастні шви білою ниткою

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Дорожні роботи - Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page