top of page

Штани SARA WORKWEAR CRAFTER

Робочі поясні штани SARA WORKWEAR пропонують винятковий комфорт і функціональність. Еластичні вставки забезпечують свободу рухів, велика кількість функціональних кишень надають більшої практичності. Ідеальна посадка та стильний, професійний вигляд.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Міцна, зносостійка тканина
- Сучасний і практичний крій
- Велика кількість функціональних кишень

ОПИС ПРОДУКТУ

Обираючи робочий одяг SARA WORKWEAR CRAFTER, ви обираєте комфорт, функціональність та захист під час роботи. Це ідеальний варіант для тих, хто шукає робочий одяг з високими стандартами якості та комфорту. Поясні робочі штани SARA WORKWEAR CRAFTER пропонують винятковий комфорт та функціональність. Ідеальну посадку та свободу рухів забезпечують елементи з еластичної тканини. Велика кількість функціональних кишень надає практичності. Мають стильний, професійний вигляд. Ця сучасна та функціональна модель штанів була розроблена з урахуванням потреб сучасних працівників. Сіро-блакитний колір надає їм елегантного та професійного вигляду. Виготовлені з суміші 65% поліестеру та 35% бавовни вагою 245 г/м², вони гарантують тривале використання та стійкість до щоденних викликів на роботі. Штани SARA WORKWEAR CRAFTER оснащені численними кишенями для більшої функціональності, що робить їх ідеальними для всіх видів робіт. Велика свобода рухів завдяки еластичним вставкам та світловідбивні смуги для поліпшення видимості в темряві роблять ці штани ідеальним вибором для будь-якого професіонала.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-05-550-72-33 - Тканина: 65% поліестер і 35% бавовна - Щільність тканини: 245 + 5 g/m2 Технічний опис виробу: - виготовлені з міцної тканини для тривалого використання - сучасний та функціональний крій, адаптований до потреб сучасних працівників - оснащені двома практичними кишенями для легкого доступу до інструментів - кишеня на стегні на лівій штанині з додатковою захисною кишенею - кишені на колінах з верхньою застібкою-блискавкою - дві задні кишені з нашивками, що забезпечують додаткове зберігання інструментів - велика свобода рухів завдяки вставкам з еластичного матеріалу - світловідбивні смуги для підвищення видимості та безпеки в темряві - колір: сірий/синій

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Швидка медична допомога - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page