top of page

Штани SARA WORKWEAR DROGOWIEC

Штани поясні SARA WORKWEAR DROGOWIEC - ідеальний вибір для робітників, які повинні бути добре помітними в зоні знаходження під час виконання робіт. Світловідбивні смуги та контрастні вставки виділяють цей одяг, а світловідбивні кольори гарантують, що працівники будуть помітними навіть в умовах низької освітленості.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Практична та універсальна у використанні
- Підвищеної видимості
- Відмінні характеристики тканини та сучасний дизайн

ОПИС ПРОДУКТУ

Колекція SARA WORKWEAR DROGOWIEC захисний одяг підвищеної видимості, що повністю відповідає стандарту EN ISO 20471:2013, який забезпечить працівникам безпеку та видимість як вдень, так і вночі. Вона поєднує в собі відмінні характеристики тканини та сучасний дизайн. Штани поясні SARA WORKWEAR DROGOWIEC - ідеальний вибір для робітників, які повинні бути добре помітними в зоні знаходження під час виконання робіт. Світловідбивні смуги та контрастні вставки виділяють цей одяг, а світловідбивні кольори гарантують, що працівники будуть помітними навіть в умовах низької освітленості. Цей робочий одяг зручний та стильний, що робить його ідеальним вибором для будь-якого працівника.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-05-200-36-22 - Тканина: 60% cotton / 40% poliester - Щільність тканини: 245 + 5 g/m2 Технічний опис виробу: - велика кількість функціональних кишень - кільце для рації та ключів - внутрішня еластична стрічка на поясі для регулювання об’єму - підсилювачі колін з контрастної тканини - потрійний внутрішній та паховий шов - дві світловідбивні смуги шириною 7 см знизу штанин

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016 EN ISO 20471:2013

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Дорожні роботи - Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page